JFk Transporte s.r.o. - Pronájem limuzín v PrazeCtiborova 309, 27201 Kladno, mob.: 732 214 417
Cz En
Úvod -> Prague airport transfer

Prague Airport Transfer

Zajišťujeme transfery na letiště nejen do Prahy, ale také do Brna. Můžete využít jednu z našich limuzín. Máte tak jistotu pohodlné dopravyna letiště. Rozlučte se tímtostylovým způsobem se svými obchodními partnery či blízkými přáteli. Přijedeme pro vás kamkoliv si řeknete. V Praze přistavíme limuzínu dokonce zdarma. Kontaktujte nás.

Transfery na letiště limuzínami Lincoln a Cadillac

Na letiště vás může odvézt autobus, kamarád i taxík, ale není na tom nic originálního a často ani pohodlného. Toužíte-li jednou zažít transfer na letiště jinak, využijte nabídku pronájmu luxusní limuzíny s profesionálním řidičem. Máme pro vás reprezentativní prodloužené limuzíny Lincoln pro šest nebo osm pasažérů či stylovou limuzínu Cadillac pro čtyři cestující. Všechny automobily jsou v perfektním technickém stavu. Zajišťujeme transfery na letiště Václava Havla v Praze i na letiště Brno–Tuřany. Pro zákazníky přijedeme kamkoliv, v Praze přistavíme vůz zdarma.

Potěšte své blízké či obchodní partnery

Chcete-li podpořit úspěch svého obchodního jednání nebo posílit obchodní vztahy, je pronájem ušlechtilé limuzíny ideálním způsobem, jak dát vašim obchodním partnerům najevo, že si jich vážíte. Místo objednávky obyčejného taxíku kontaktujte společnost Ambassadorlimo a rezervujte si pronájem limuzíny značky Lincoln nebo Cadillac. Ukažte svým hostům, že vám na nich do poslední chvíle záleží, a dopřejte jim pohodlné cestování s vysokou mírou soukromí. Zkušený a jazykově vybavený řidič je zárukou nejvyšší kvality služeb.

Dejte najevo, že si jich vážíte

Čekáte na návrat někoho blízkého a chystáte se jej vyzvednout na letišti? Udělejte to tentokrát jinak! Luxusní limuzína Lincoln nebo Cadillac čekající na pražském letišti bude pro vaše blízké nádherným překvapením. Komfortní interiér a pohodlné cestování umocní krásu vašeho opětovného setkání. Stylový odvoz reprezentativní limuzínou ocení i vaši obchodní partneři – pohodlné cestování z letiště je příjemně naladí a možná už během cesty do hotelu získáte první plusové body pro vaše nadcházející obchodní jednání!

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies