JFk Transporte s.r.o. - Pronájem limuzín v PrazeCtiborova 309, 27201 Kladno, mob.: 732 214 417
Cz En
Úvod -> Limuzíny

Galerie:

Prodloužené limuzíny Lincoln 72 a Lincoln 120

Američtí prezidenti, hollywoodské hvězdy, světoví průmyslníci či bankéři – takovými pasažéry se mohou chlubit luxusní limuzíny americké značky Lincoln. Automobilka Lincoln, založená už v roce 1917, se od počátku soustředila na luxusní velké vozy. Není divu, že své umění dovedla k dokonalosti – limuzíny Lincoln jsou promyšlené do posledního detailu. Velkorysé rozměry, nadčasový design, síla výkonu a vrchovatá míra luxusu v interiéru – limuzína Lincoln své pasažéry hýčká a rozmazluje od prvního okamžiku.
Společnost Ambassadorlimo vám nabízí pronájem prodloužených limuzín Lincoln 120 (pro 8 + 1 osobu) a Lincoln 72 (pro 6 + 1 osobu). Obě limuzíny nabízejí komfortní odhlučněný prostor pro pasažéry vybavený pohodlnými koženými sedadly, barem, televizí, automatickou klimatizací a stylovým osvětlením interiéru. Komunikaci s řidičem v oddělené kabině zajišťuje interkom.

Luxusní limuzína Cadillac

Americká automobilka Cadillac začala psát svou historii v roce 1902. O sedm let později se stala součástí koncernu General Motors. Jméno luxusní limuzíny Cadillac zůstane už navždy spojeno se jménem rokenrolového krále Elvise Presleyho, jehož automobiloví fanoušci pasovali i na krále Cadillaků. Během dvou desetiletí své největší slávy totiž nakoupil víc než stovku vozů této značky – nejen pro sebe, ale i pro své přátele a příznivce. Ten slavný, růžový, koupil v roce 1955 pro svoji matku. Cadillac se i díky němu stal symbolem úspěchu a luxusu.
Nabízíme vám pronájem luxusní limuzíny Cadillac pro čtyři pasažéry a řidiče. V komfortně zařízeném prostorném interiéru s koženými sedadly, obložením z ušlechtilého dřeva a chromovanými detaily se budete cítit jako v luxusním apartmá. Ideální vůz pro každého, kdo chce udělat dojem, ale i pro nevšední přepravu na letiště či k vyhlídkové jízdě starobylou Prahou.

Ceník pronájmu limuzín

7 hlavních důvodů, proč využít našich služeb

  1. Moderní a reprezentativní limuzíny vhodné pro přepravu VIP osob
  2. Nadstandardní výbava, která zahrnuje kožená sedadla, bar a TV
  3. Letištní transfery z/do libovolného místa v České republice
  4. Ručíme za vysokou kvalitu poskytovaných služeb
  5. Přistavení limuzíny na území Prahy je zdarma
  6. Dáváme si záležet na profesionálním přístupu
  7. Veškeré naše vozy jsou ve špičkovém stavu
LINCOLN CADILLAC

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies