JFk Transporte s.r.o. - Pronájem limuzín v PrazeCtiborova 309, 27201 Kladno, mob.: 732 214 417
Cz En
Úvod -> Úvodní stránka

Pronájem limuzín (limousine Prague) & letištní transfery (airport) - Praha

Firma Ambassadorlimo zajišťuje pronájem limuzín v Praze i v celé České republice. K pronájmu máme k dispozici několik typů luxusních limuzín značky Lincoln a Cadillac. Ta největší z nich má kapacitu až 9 osob. Pronajatou limuzínu vám přistavíme kamkoliv si budete přát, délka pronájmu limuzíny je také pouze na vás. Ať už potřebujete letištní transfer, pohodlnou vyhlídkovou jízdu nebo převoz VIP osoby, naše limuzíny jsou vám k dispozici. V perfektním technickém stavu. Zavolejte nám a objednejte si svou limuzínu!

Půjčovná limuzín - Praha

Přeprava limuzínou – k čemu se limuzína hodí

Jízda limuzínou je zážitek s jedinečnou atmosférou. Navíc je každá naše limuzína nejen stylová, ale také pohodlná. Nejčastěji pronajímáme limuzíny pro následující účely:

  • převoz VIP osob – pohodlná a stylová přeprava významných osobností, obchodních partnerů apod.
  • přeprava na letiště (prague airport, Brno airport)
  • vyhlídkové jízdy – pohodlné vyhlídkové jízdy limuzínou po Praze a okolí
  • společenské akce – stylový převoz na různé společenské akce –oslavy narozenin,svatby, promoce, rodinné oslavy,výročí, odvoz do divadla, doprava na ples či koncert aj.

Vybavení limuzín

Kromě spolehlivého a loajálního řidiče, který se domluví v několika jazycích (angličtina, němčina, ruština aj.), je v každé limuzíně bar, televize a spousta místa. Budete se určitě cítit pohodlně,limuzíny jsou ve výborném stavu, mají pohodlná kožená sedadla a stylové vybavení. Vyberte si u nás reprezentativní limuzínu, kterou zaujmete. Ať už své přátele nebo obchodního partnera.

Kontakt a ceník

Pronájem limuzíny provedete jednoduše na telefonním čísle (+420) 603 930 733. Nebo vyplňte jednoduchý poptávkový formulář a my se vám obratem ozveme.

Zajímají Vás ceny pronájmu limuzín? V Praze je přistavení limuzíny zdarma.

Lincoln 120 Lincoln 72 Cadillac
LINCOLN LINCOLN CADILLAC
prodloužená limuzína pro 8+1 osob prodloužená limuzína pro 6+1 osob luxusní vůz pro 4+1 osob

a/c, tv, bar, černá

a/c, tv, bar, černá

a/c, černý

Rezervujte si limuzínu nebo letištní transfer

Máte zájem o pronájem limuzíny nebo letištní transfer ? Vyplňte poptávkový formulář ještě dnes. Můžete nám také kdykoli zavolat na telefon (+420) 603 930 733. Po obdržení rezervace vás budeme v krátké době kontaktovat, odpovíme na vaše dotazy a domluvíme podrobnosti.

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies